Eteläsavolainen pk-yritys, varaa aika ilmaiseen osaamis­kartoitukseen!

Kartoitetaan yhdessä sinun yrityksesi osaaminen ja etsitään digitaaliset kasvun paikat! 

Tarjoamme kartoituksia etänä joko puhelimitse tai verkkoviestimien – esimerkiksi Googlen ja Teamsin – välityksellä, tai sovitaan treffit kasvotusten.   

Lähetä viesti niin otamme sinuun yhteyttä

Yhteydenottopyyntö

Yritysneuvojat

Sari Kujala | Yritysneuvoja

Mikkeli

Hannu Jaatinen | Yritysneuvoja

Savonlinna

  • Puhelinnumero: 044 571 5857
  • Sähköposti: hannu.jaatinen@savonlinna.fi
  • Käyntiosoite: Olavinkatu 27, 57130 Savonlinna
    D-osa, 2. krs, huone D257

Riikka Kosonen | Yritysasiantuntija

Enonkoski, Hirvensalmi, Juva, Kangasniemi, Mikkeli, Mäntyharju, Pertunmaa, Puumala, Rantasalmi, Savonlinna, Sulkava

  • Puhelinnumero: 050 4414 670
  • Sähköposti: riikka.kosonen@proagria.fi
  • Käyntiosoite: ProAgria Etelä-Savo,
    Mikonkatu 5, 50100 Mikkeli

Emmi Liikanen | Yritysneuvoja

Mikkeli

Minna Laitinen | Yritysneuvoja

Juva, Kangasniemi, Mäntyharju, Hirvensalmi, Pertunmaa, Puumala, Heinävesi, Enonkoski, Sulkava

Juho Kyynäräinen | TKI-asiantuntija

Mikkeli, Savonlinna, Juva, Kangasniemi, Mäntyharju, Hirvensalmi, Pertunmaa, Puumala, Heinävesi, Enonkoski, Sulkava

  • Puhelinnumero: 050 462 0201
  • Sähköposti: juho.kyynarainen@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Patteristonkatu 3 D, 50100 MIKKELI

Hallinto, viestintä ja koulutukset

Anna Ollanketo | Projektipäällikkö

Mikkeli

  • Puhelinnumero: 040 183 9330
  • Sähköposti: anna.ollanketo@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu, Patteristonkatu 3D, 50100 Mikkeli
Heli Saali | Yrityskoordinaattori

Savonlinna

  • Puhelinnumero: 050 473 9543
  • Sähköposti: heli.saali@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Savonniemenkatu 6, 57100 Savonlinna

Elina Silvennoinen | Koulutukset

Savonlinna

Valmentajat

Miia Kosonen | Tutkimuspäällikkö

Mikkeli

  • Puhelinnumero: 040 672 0694
  • Sähköposti: miia.kosonen@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu, Digitalia, Patteristonkatu 2, 50100 Mikkeli       
Jonne Hirvonen | Media-asiantuntija

Mikkeli

  • Puhelinnumero: 050 304 2545
  • Sähköposti: jonne.hirvonen@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu Oy
    Patteristonkatu 2, 50100 Mikkeli
Mia Silvenius | Markkinoinnin lehtori, KTM

Mikkeli

  • Puhelinnumero: 050 464 8656
  • Sähköposti: mia.silvenius@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu, Patteristonkatu 3D, 50100 Mikkeli
Jukka Kumpusalo | Yritysneuvoja

Mikkeli

Kati Kärki | Digimyynnin ja verkkokaupan sparraaja

Savonlinna

  • Puhelinnumero: 050 575 3640
  • Sähköposti: kati.karki@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Savonniemenkatu 6, 57100 Savonlinna
Hanna Kuisma | Viestintä ja koulutukset

Mikkeli

  • Puhelinnumero: 050 530 0756
  • Sähköposti: hanna.kuisma@xamk.fi
  • Käyntiosoite: Kaakkois-Suomen ammattikorkeakoulu, Patteristonkatu 3D, 50100 Mikkeli